В Полтаві відзвітували про результати боротьби зі снігом

В Полтаві щоденно працює близько 38 одиниць техніки для розчистки снігу. На початку сніжного колапсу в місті таких одиниць було лише 4.

25 січня 2016 року у Полтавській міській раді відбулася пресова конференція голови тимчасової депутатської комісії з питань аналізу, планування та організації заходів із благоустрою на 2016 рік депутата від партії «Свобода» Вадима Ямщикова.

Депутат розповів про 5 днів роботи тимчасової комісії та результати у боротьбі з наслідками снігової стихії.

Вадим Ямщиков зазначив: «Місту загрожував реальний колапс - не могли повноцінно працювати медичні заклади, люди не мали змоги вибратися зі своїх вулиць, не скрізь курсував громадський транспорт, а в магазини не доїжджали постачальники продуктів».

Нагадав Ямщиков і те, що тимчасова комісія - дорадчий орган і орган контролю. За міську владу та комунальників ніхто зробити роботу не може, адже це їхній обов'язок.

«Провели аналіз і виявили, що взагалі відсутній алгоритм дій за подібної надзвичайної ситуації. Міська влада не була готова і не особливо намагалася боротися з наслідками негоди. Наявна техніка взагалі курсувала незрозумілими маршрутами. Траплялися випадки абсурдні, коли комунальні трактори розгортали зупинки для під'їзду транспорту, а грейдер за ним буквально загортав знову. Чи, до прикладу, за маршрутним листом МШЕДу, одна техніка посипала сніг піском, а за нею трактори з відвалами згортали все на узбіччя. Це прояв безвідповідальности та відсутности будь-якого планування. І самі водії техніки зізнавалися, що раніше, окрім центральних вулиць Полтави, околиці та другорядні вулиці їх не відправляли чистити», - говорить Вадим Ямщиков.

За словами голови ТДК, для боротьби з негодою було залучено підприємців та громадських активістів.

«Першими чергували волонтерські групи "Свободи" і "Самопомочі". Керівництво процесом очищення вулиць від снігу відбувалося в ручному режимі депутатами міськради. Спасибі громадським формуванням - "Полтавській Січі" і "UPC-control", - які допомагали полтавцям вибиратися із заметів, швидко реагували та вирішували проблеми закладів охорони здоров'я, хлібзаводів. Маємо конкретні цифри та результати: у перший день над розчищенням вулиць працювали 4 одиниці відповідної техніки, а зараз - 38. Особливо вразила полтавців робота військового роторного грейдера», - розповів Вадим Ямщиков.

Завдяки організовуваному кол-центру, вдалося реагувати на звернення та потреби полтавців і скеровувати техніку на найпроблемніші ділянки, коригувати маршрути. За перші дні волонтери "гарячої лінії" приймали сотні дзвінків із претензіями, а нині приймають телефонні дзвінки з подяками. Для економії коштів, часу, пального та підвищення ефективности роботи комісія поставила та вирішила питання харчування для водіїв транспорту, які у нічний час чистили вулиці від снігу. Також представники депутатського корпусу налагодили інформування населення через ЗМІ про графіки роботи техніки. Нині комісія активно працює, аби допомогти КАТП-1628 подолати сміттєвий колапс та ефективно використати наявні ресурси.

Читайте також: Як у Полтаві продовжують боротися зі снігом

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов