Що робити при падінні: рекомендації лікарів

З настанням холодів, особливо після традиційного вже приходу морозів відразу після дощів, різко збільшується число травм, отриманих на вулиці при падінні. Левову частку зверненнь громадян до лікарів становили «сезоннi» переломи кiнцiвок.

Як не дивно, найбільше травмуються люди не в передмiсті, де дороги гірші, а в самому центрі на тротуарнiй плитці та східцях, яку багато «модних» магазинів та фінансових установ зробили перед входом «для краси».

Щоб уникнути таких НП, рекомендується вдягати зручний одяг та неслизьке взуття з протектором (одначе, де таке знайти, невідомо). Особливо небезпечним є високий каблук–шпилька. І це не лише через його «нестійкість» та часті випадки травмувань жінок, які підборами чіпляються за щiлини у бруківці, застрягають на ескалаторах, а й тому, що занадто високий каблук змінює центр тяжіння людини та порушує систему кровообігу.

Якщо ж падіння таки не вдалося уникнути, варто захистити голову та спробувати згрупуватися. Забите місце радять не нагрівати, навіть якщо на перший погляд здається, що перелому немає. У дітей зламану кістку «притримує» надкісниця, тож розібратися, є перелом чи ні, досить важко. Обов’язково треба звертатися до спеціаліста, якщо кінцівка деформована чи вiдчуваєте біль.

Комунальні служби Полтави поки справляються зі снігопадом — дороги розчищені, проте тротуари бажають кращого.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов