За рік на полтавських дорогах загинуло 182 людини

Найбільшу кількість нещасних випадків у минулому році зафіксували на дорогах області. У ДТП загинуло 182 людини (42% смертей серед нещасних випадків).

Саме питання травматизму на дорогах та дитячий травматизм в ДТП обговорили учасники спільного засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності при ОДА та Обласної координаційної ради  з питань безпеки дорожнього руху в селекторному режимі.

«Дорожньо-транспортні пригоди залишаються найбільш небезпечним чинником, що загрожує життю людей», - наголосив заступник голови ОДА Борис Галушко.

Минулоріч жертвами дорожнього руху стало 9 дітей. За 2 тижні цього року на дорогах області вже загинуло 6 людей.

За недостатню роботу у виявленні аварійних ділянок та профілактику ДТП Полтавщина потрапила під критику Генпрокурора Віктора Пшонки.

За словами Бориса Галушка, основними причинами ДТП в області стало саме невиконання райдержадміністраціями та місцевою владою в повному обсязі вимог статті 6 ЗУ «Про дорожній рух».

«Організація дорожнього руху в містах і районах згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів  лежить повністю на районних і сільських виконавчих органах», - зазначив Борис Галушко.

Як свідчить статистика, 80% ДТП сталося на дорогах недержавного значення через погане освітлення, відсутність позначення небезпечних ділянок шляху  та ін. За недоліки в утриманні доріг, які посприяли ДТП,  в минулому році склали 60 адмінпротоколів.

У області розробили 15 програм розвитку дорожнього руху та його безпеки. У рамках цих програм відремонтували дороги та встановили дорожні знаки в Глобинському, Карлівському, Чутівському районах та Комсомольську.  Під програми Гребінківського, Карлівського, Кременчуцького та Полтавського районів надали матеріальну допомогу відділенням ДАІ для забезпечення безпеки дорожнього руху.

На Полтавщині також планують повністю відновити 3 стаціонарні пости ДАІ.

Учасники засідання наголоси, що потенційно небезпечні вулиці необхідно обладнати пішохідними огородженнями, на дорогах поновити розмітку та обладнати освітлення проїжджої частини.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов