0532.ua

Лісівники області планують висадити 1110 га нових лісів

Одним з головних завдань лісівників Полтавщини залишається збільшення площі лісів шляхом лісорозведення і поступового збільшення лісистості області до оптимального рівня та збереження природної родючості земель.

Лісогосподарські підприємства облуправління продовжують виконувати завдання регіональної програми „Ліси Полтавщини до 2015 року ” та Державної програми „Ліси України ” в частині забезпечення обсягів відтворення лісу шляхом лісовідновлення і лісорозведення.

За останні п’ять років лісівники області створили 10,6 тис. гектарів лісових насаджень, в тому числі 6,5 тис. гектарів нових лісів, що становить 61 % від загального обсягу садіння лісу. Протягом останніх чотирьох років в області щорічно створюється 1300-1400 гектарів нових захисних насаджень. Приємно, що минулого року Полтавщина забезпечила найбільші обсяги садіння нових лісів у зоні Полісся та Лісостепу в 2011 році: загальний обсяг 2251 га, в тому числі нових захисних насаджень на невгіддях – 1305 га.

На кожен зрубаний гектар в області насаджується 2,5 гектарів нового. Навесні 2012 року обсяги садіння лісу складуть 1900 га, в тому числі нові ліси шляхом заліснення 1110 га, тобто 58 відсотків від загального обсягу садіння лісу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать