В Полтаві розповіли про новий сервіс, за допомогою якого будуть боротися з порушеннями в учбових закладах

Profrights — новий онлайн-сервіс, який збирає в інтернеті анонімні заяви про порушення в університетах. Нова розробка незалежного аналітичного центру CEDOS покликана допомогти виявляти та усувати порушення у вищих навчальних закладах.

Кожен, хто зіткнувся з випадками хабарництва та іншими порушеннями у виші, може зайти на сайт profrights.org та повідомити про це на правах анонімності. Єдині дані про себе, які має повідомити користувач  — це e-mail  — для того, щоб аналітики  центру могли зв'язатися з ним для уточнення інформації. Аналітики CEDOS перевіряють кожне повідомлення на достовірність і встановлюють, чи є надана інформація порушенням законодавствам.

Головна цінність даного ресурсу, за словами розробників, полягає у підвищенні поінформованості суспільства прозловживання в тому чи іншому виші та створенні репутаційного тиску на навчальні заклади. 

Детальніше про те, навіщо був створений сервіс Profrights і чим він буде корисний студентам і викладачам, ГромадськомуТБ.Полтава розповіли виконавчий директор CEDOS Єгор Стадний і аналітик Андрій Солодько.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов