У Полтавській виправній колонії № 64 відзначали День Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Не залишилася осторонь від святкувань і Полтавська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 64), в якій цього дня проведено ряд заходів.

Викладач гуманітарних дисциплін Полтавського навчального центру № 64 Олег Іванюк провів відкритий урок, на якому засудженим розповів про те, що соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Не могли не згадати на уроці і останні події в Україні та людей, які ціною власного життя відстоюють цілісність кордонів нашої держави.

Изображение_020 (1)

Начальники відділень соціально-психологічної служби установи провели виховні заходи, на яких засудженим продемонстрували документальні фільми, приурочені до Дня Соборності України.

Изображение_029

Також, в установі відбувся конкурс на кращу тематичну стінгазету.

-         Подібні заходи пробуджують у засуджених цікавість до вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, - зазначив начальник установи підполковник внутрішньої служби Вадим Алєксєєнко.

Изображение_036

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов