У Полтаві непроста ситуація з ліфтами

Так, за даними прес-служби міської ради, наразі в місті не працює 23 ліфта, а от в обласному управлінні Держгірпромнагляду у Полтавській області таких нарахували 57.

Щодня до диспетчерської служби міськвиконкому «1580» надходить по одній-дві скарги на непрацюючі ліфти, а деякі мешканці, кажуть вони самі, звертаються не по одному разу. Як, наприклад, мешканці 9-типоверхівки по вулиці Фрунзе, 44.

Підніматися сходами – це, звичайно, корисно, кажуть лікарі. Але не щодня, не упродовж трьох місяців і не на 9-ий поверх – відповідають їм мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 44.

Куди треба звертатись, мешканці будинку за цей час засвоїли добре і телефон «Ремліфту» – підприємства, яке обслуговує здебільшого житлові будинки комунальної власності вже знають напам'ять.

Юрій Дмитрович: "52-43-64, там начальник Володимир Іванович. Вони почали ремонтувати, приходили, брали у мене ключі, ремонтували цілий місяць".

Ремонтували, та так і не відремонтували – каже чоловік. Останній раз робітників тут бачили місяць тому, а ліфт і досі не працює. Наша знімальна група теж спробувала зателефонувати на номер 52-43-64, та впродовж дня за цим номером слухавку так ніхто і не взяв.

З несправними ліфтами у Полтаві досить складна ситуація, – під час «круглого столу» повідомив начальник управління Держгірпромнагляду у Полтавській області Сергій Щербак. На сьогоднішній день фахівці управління в обласному центрі заборонених до експлуатації ліфтів нарахували 57. За даними ж прес-служби міської ради, наразі в місті не працює 23 ліфта: найбільше – у мікрорайоні Огнівка та на вулиці Красіна.

Як нам повідомили у диспетчерській службі міськвиконкому «1580», до них щодня надходить по одній-дві скарги на непрацюючі ліфти.

Як повідомили нам у прес-службі міської ради, наразі комунальне підприємство «Ремліфт» у восьми ліфтах закінчило капітальний ремонт, ще чотири двигуна – в роботі. Та це навряд чи додасть оптимізму мешканцям тих будинків, які по кілька місяців живуть з непрацюючими ліфтами.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов