Звернення Полтавської міської ради з приводу розчищення вулиць міста

Комунальні служби продовжують боротися із наслідками стихії, яка панує в Полтаві протягом усього тижня. Для більшої ефективності роботи максимальна кількість техніки працює саме вночі. Відтак, міська влада звертається до водіїв з проханням не залишати у вечірній та нічний час на узбіччях доріг автівки, адже це дуже перешкоджає роботі по розчищенню і розширенню доріг.

Інформація щодо того, які дороги розчищатимуть поточної доби, оприлюднюватиметься на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Так, цієї ночі (з 20.00 22.01.16 по 6.00 23.01.16) техніка працюватиме на вулицях Гагаріна, Паризької Комуни, Козака, Балакіна, Шевченка, Комсомольська, Гоголя, Красіна, Фрунзе, в мікрорайоні Сади-2, на відрізку від вулиці Жовтнева до провулку Першотравневий, на відрізку від вулиці Грушевського до вул.. Героїв Сталінграду. Вивозитимуть сніг з вулиць Новобазарна, Фрунзе, Шевченка, працюватиме техніка у селищі Червоний Шлях.

Під час розширення доріг рух на зазначених вулицях може бути тимчасово обмежений.

Міська влада просить усіх полтавців поставитися із розумінням до тимчасових незручностей та сприяти комунальним службам у виконанні їхньої роботи, не залишаючи автомобілі на узбіччях!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов