Київське видавництво подарувало полтавській малечі «книжки під подушку»

22 січня маленькі пацієнти дитячого відділення Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру отримали нову партію книг, зібраних у рамках акції «Книжка під подушку».

Майже півсотні примірників дитячої, підліткової та навчальної літератури київське видавництво «Основи» надіслало до Полтави, дізнавшись про благодійну ініціативу, започатковану незалежним мистецьким об’єднанням «Magnum Opus».

—​ Наше видавництво завжди долучається до діяльності організацій, що займаються підтримкою дітей, які потребують особливої уваги, адже це один із напрямків, який для «Основ» є дуже важливим. Соціальна акція у Полтаві — надзвичайно потрібна сьогодні ініціатива й ми радо погодилися до неї долучитися, тож тепер сподіваємося, що наші книги приноситимуть діткам багато радості, — розповідає Дана Павличко, директор видавництва «Основи».

Дана Павличко (джерело — studway.com.ua)

Серед переданих книг — одна з недавніх новинок від видавництва — комікси культової фінської авторки Туве Янссон «Джунглі в долині Мумі-Тролів» про пригоди її найвідоміших персонажів – родину Мумі-тролів. Також полтавська малечі отримала оповідання Лори Інголз-Вайлдер «Будиночок у прерії», збірку поезії та прози письменників «Розстріляного Відродження», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» Миколи Гоголя та багато інших книг.

Книги – хороший подарунок для полтавської малечі

—​ Це дуже цікава і доброзичлива акція, бо книги – це те, що виховує дітей. Зараз цю функцію перебрало на себе телебачення. Але воно несе дітям агресію та насилля. Тому ми раді, що є люди, які дбають, аби наші діти читали і відволікалися від телевізора і комп’ютера, — вважає Надія Петрищева, завідувач дитячого відділення Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Діти зацікавлено розглядали книжкові новинки

Вихованцям диспансеру та в Центр розвитку дитини передали і 5 примірників повісті Івана Нечуя Левицького «Кайдашева сім’я», видану «Основами» та оформлену сучасними колажними ілюстраціями Лєри Схємки. Нагадаємо, у грудні засновниця «Magnum Opus» Катя Ткаченко читала лекцію про життя автора, приурочивши її до перевидання книги.

Книги, передані київським видавництвом «Основи»

Благодійна організація «Світло надії», яка часто організовує свята у дитячому тубдиспансері цього разу також підготувала та провела розважальну програму.

Соціальні працівники Центру розвитку дитини, який працює на базі організації погралися з маленькими пацієнтами і передали їм солодкі подарунки та повітряні кульки.

Ігрова програма від соціальних працівників БО «Світло надії»

Нагадаємо, акція «Книжка під подушку» старувала 8 грудня 2015 року. Протягом двох тижнів небайдужі полтавці та люди з різних регіонів України приносили або надсилали дитячу літературу учасникам НМО «Magnum Opus». 22 грудня вони передали 600 книг дітям із соціально незахищених сімей, якими опікується БО «Світло надії». Частину зібраних примірників організатори віддали ультрасам ФК «Ворскла», які займалися збором речей для дитячого будинку. Решту книг подарували полтавському міському «Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді», який також працює з дітьми. Всього «маґнумці» зібрали понад 1200 книг, серед яких дитяча, розвиваюча література, народні казки, шкільна література, твори відомих дитячих письменників.

Організатори дійства, соціальні працівники та вихователі дитячого тубдиспансеру ще раз дякують всім хто підтримав і долучився до благодійної ініціативи «Книжка під подушку».

Акція триватиме і надалі. Ви можете зв’язатися із її координатором за телефоном: 099-416-23-68.

Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов