Олександр Біленький: "Єдність України залежить від кожного з нас"

22 січня відзначають День Соборності України. Саме цього дня у 1919 року наша держава возз'єднала свої території – Актом Злуки Українська Народна Республіка об'єдналась із Західноукраїнською Народною Республікою у єдину Україну. Як державне, свято почали відзначати з 1999 року.

Цьогоріч  в  День Соборності біля пам'ятника Тарасу Шевченку полтавські діти хореографічно втілили єдність України. Свій номер вони завершили  символічним об'єднанням двох смуг нашого прапора. 

З нагоди свята квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку поклали голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

- Єдність України залежить від кожного з нас. І які б не були труднощі, ми не можемо  зламатися, ми маємо вистояти! В історії багато прикладів, коли нас, українців,  намагались розділити – на Схід і Захід, на Лівобережну і Правобережну Україну. І сьогодні є спроби знову розколоти нашу країну -- анексія Криму, війна на Донбасі....Та все це намарне, допоки ми об'єднані спільною метою.  Поки ми разом – ми непереможні! – сказав голова обласної ради Олександр Біленький. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов