Депутати Полтавської міськради об’єдналися для боротьби зі снігом

Увечері 21 січня у кабінеті Юрія Кропивки, заступника міського голови, відбулася робоча нарада із питання розчистки міста від снігу. У ній взяли учать керівники районів міста, представники МШЕД, депутати міської ради та активісти.

Такі наради будуть проводитися регулярно о 8:00 та 18:00 щоденно, із ініціативи новоствореної тимчасової комісії із благоустрою міста, яку очолив депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков. У склад комісії увійшли депутати Віталій Павлій, Сергій Луценко, Дмитро Петров та Ігор Окіпнюк.

У ході роботи наради присутні розглянули план роботи комунальної техніки у нічну зміну. Враховуючи звернення громадян, внесли корективи у створений Call-центр комісії і план прибирання снігу. Також обговорили залучення додаткової техніки для прибирання, виділення коштів із міського бюджету. Було прийняте рішення запросити на ранкове засідання очільників поліції для вирішення ситуації із автомобілями, які заважають проїзду розчищувальної техніки.

За день роботи комісія створила Call-центр, залучила додаткову техніку для прибирання, а також координує роботу громадських формувань. Комісія працює у кімнаті №124 міськвиконкому, та запрошує до співпраці усіх охочих допомогти у ситуації, яка склалася у місті після великого снігопаду.

Нагадаємо, В Полтаві з'явилася депутатська комісія, яка займатиметься боротьбою зі снігом

 Юлія Злепко

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов