Контроль декларацій: У Полтаві за сприяння США підготують 25 борців з корупцією

20 лютого у Полтаві Інститут Медіа Права проведе перший з трьох запланованих практичних антикорупційних тренінгів в рамках Майстерні активних громадян.

Майстерня проводиться у партнерстві з громадською ініціативою Реанімаційний Пакет Реформ для свідомих та активних громадян, які переймаються доброчесністю влади та готові ділитися набутими знаннями з громадськістю.

Структура навчання передбачає проведення у кожному регіоні трьох одноденних тренінгів. На основі поданих заявок і конкурсного відбору, організатори визначать групу із 25 активних мешканців Полтавської області, з якими і проводитимуть заняття.

На першому тренінгу, який пройде 20 лютого, мешканці Полтавщини, які пройдуть відбір дізнаються:

— що таке корупція та які її види. Як закони України регулюють антикорупційну сферу;

— що таке антикорупційні кампанії;

— як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади;

—​ як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності;

— про досвід та ті дієві інструменти, які використовуються успішними організаціями, рухами коаліціями такими як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції.

Тренінги триватимуть з 10.00 до 16.30. Організатори пропонують подаватися жителів Полтавщини, які мають активну громадянською позицію. «Це можуть бути представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів або у залученні до діяльності діючих рухів та кампаній, активні студенти» — зазначають представники Інституту Медіа Права.

Участь є безкоштовною. Організатори покривають витрати на харчування та проїзд.

Проте відібрані учасники зобов’язані виконувати в міжмодульний період поставлені тренерами практичні завдання. Завдання включатимуть підготовку та подання запитів на інформацію, проведення аналізу декларацій, написання аналітичних статей та матеріалів розслідування.

—​ Ми будемо заохочувати наших учасників готувати журналістські розслідування, статті та всебічно допомагати започаткувати власні громадські проекти та кампанії в антикорупційної сфері, які будуть представлені на Конкурсі робіт, що відбудеться влітку 2016 року, — зазначають організатори.

Заявку можна заповнити за посиланням. Дедлайн подання — 14 лютого 2016 року.

З приводу додаткових питань: (067) 233-28-12.

Проект Майстерня активних громадян виконується в рамках проекту Об’єднуємося заради реформ (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Роман Повзик

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов