В Полтаві з'явилася депутатська комісія, яка займатиметься боротьбою зі снігом

Учора, 20 січня, на другому пленарному засіданні позачергової сесії Полтавської міської ради було вирішено створити депутатську комісію, яка координуватиме роботи по очищенню міста від снігових заметів. Очолив її депутат від "Свободи" Вадим Ямщиков.

На другому засіданні позачергової другої сесії міської ради сьомого скликання депутати своїм рішенням створили Тимчасову депутатську комісію з питань аналізу, планування та організації заходів з благоустрою на 2016 рік.

З ініціативою створення такої комісії виступила депутатська фракція партії «Свободи», відтак, і очолить комісію їхній депутат – Вадим Вікторович Ямщиков (тел. 066-274-10-77).

Також до складу комісії увійшли:

Сергій Павлович Луценко (тел. 066-873-19-99) від «Партії простих людей Сергія Капліна»,

Віталій Юрійович Павлій (тел. 050-305-72-65) від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,

Дмитро Владиславович Петров (тел. 050-346-68-20), від Партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Володимир Павлович Корнійчук (тел. 050-305-13-05) від партії «Рідне місто»,

Ігор Михайлович Окіпнюк (тел. 050-520-67-22) від партії «Об'єднання «Самопоміч».

Створення такої комісії зумовлене негодою, що продовжується в Полтаві вже другий тиждень. Депутати, як обранці народу, координуватимуть дії щодо подолання наслідків негоди по місту і намагатимуться максимально реагувати на звернення жителів Полтави!

Також, шановні полтавці, якщо через погодні умови ви потрапили в складну ситуацію і потребуєте допомоги, звертайтеся безпосередньо до комісії за телефоном 050-968-23-53.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов