200-річчя видатного полтавця відзначать у Полтаві та Києві

На днях відбулося засідання громадського оргкомітету з питань підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження нашого земляка, відомого письменника, педагога, поета-байкаря, громадського діяча Євгена Гребінки.

До складу оргкомітету входять відомі письменники та громадські діячі: Борис Олійник, Микола Сом, Сергій Гальченко та інші. Його співголовами є віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко та Голова Національної спілки письменників Віктор Баранов.

Нагадаємо, яку програму відзначеня ювілею Євгена Гребінки підготували полтавці.

2 лютого у Полтавському національному педагогічному університеті ім. Короленка відбудеться наукова конференція «Євген Гребінка у крайовому, українському та світовому літературному контексті».

Вшанування поета відбудеться на його малій батьківщині – у селі Мар’янівка Гребінківського району, де він похований та місті Гребінка.

Микола Томенко повідомив, що оргкомітет ухвалив рішення провести 10 лютого мистецько-творчий вечір пам’яті Євгена Гребінки з нагоди його 200-річчя у Будинку вчителя в Києві.

Представники оргкомітету звернулися до Держкомтелерадіо та українських ЗМІ із закликом активно висвітлювати проведення ювілею Євгена Гребінки.

Нагадаємо, що Євген Гребінка є автором першого романа про запорозьких козаків "Чайковський" і романса "Очи черные", який став найпопулярнішим в світі у минулому столітті.

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов