Цього року основні продукти не подорожчають

Цього року ціни залишатимуться стабільними на хліб, цукор, олію та крупи, пообіцяв міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. 
«Обсяги реалізації продукції на сільськогосподарських ярмарках зросли на 25% у порівнянні з 2010 роком. Звичайно, свою роль відіграли перші кроки щодо розбудови оптових ринків, логістичних центрів і тепличних господарств. Тому що основні коливання цін відбуваються на «сезонні» продукти. Мотивація та виділення коштів у 2011 році в обсязі 60 млн. грн. для підтримки будівництва тепличних комплексів дали свої позитивні результати», − зазначив Микола Присяжнюк.

За його словами, під впливом сезонного скорочення виробництва перебуває лише ринок овочів (через перехід до споживання значно дорожчих овочів закритого ґрунту).

«По всіх інших групах закінчення новорічних і різдвяних свят позначається зниженням рівнів їхніх роздрібних цін. Цьому сприяє плюсова температура, яка дає можливість доставляти сільськогосподарську продукцію, в першу чергу, овочі, від одноосібників на ярмарки та оптові ринки. В цілому в І кварталі 2012 року слід очікувати стабільної цінової ситуації», − пообіцяв міністр.

Він повідомив, що на сьогодні Аграрний фонд має на балансі 1,3 млн. тонн пшениці продовольчої, 100 тис. тонн жита. «Це гарантує нам упевненість у тому, що у 2012 році коливання цін на продовольче зерно, муку, хліб та хлібобулочні вироби не буде».

Стабільні ціни прогнозують також на олію та цукор: «У поточному маркетинговому році очікується виробництво 3,35 млн. тонн олії соняшникової. Це повністю забезпечує потреби внутрішнього ринку, тому ціни на олію залишатимуться стабільними. Те ж саме стосується цукру, якого з цукрових буряків урожаю 2011 року вироблено 2,4 млн. тонн. Тому коливання цін на нього не буде. Аграрний фонд для зменшення негативного впливу зниження ціни на цукор виконав свої зобов’язання і закупив на ринку певну кількість цукру».

Збільшення у 2011 році обсягів виробництва сировини для виробництва круп повністю забезпечать потреби внутрішнього ринку у крупах та стабільність цін.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов