Миргород стає найвелосипеднішим містом України

Миргород стає найвелосипеднішим містом України, оскільки має найвищий велотрафік на найпожвавлених перехрестях міста та найвищий відсоток велосипедистів. Незабаром тут велопарковками облаштують усі громадські будівлі, соціальні об’єкти, магазини та підприємства.

Про це йшлося у міськвиконкомі на засіданні робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велосипедної інфраструктури в Миргороді на 2015-2020 роки.

У рамках реалізації цієї концепції цьогоріч у Миргороді облаштують велопарковки - активісти ГО "Передвижник" та фахівці відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міськради Миргороду розробили відповідні рекомендації, вивчили досвід інших міст та  визначили оптимальні місця для встановлення  велосипедних стоянок.

 Як повідомляє прес-служба міськради, заступник голови ГО "Передвижник"  Ілля Цибульський вважає, що велопарковками мають бути облаштовані всі громадські будівлі, соціальні об’єкти, магазини та підприємства Миргорода.

Долучитися до вирішення цього питання закликають також банкірів та підприємців, керівників магазинів та інших сфер послуг.  

Найближчим часом запропоновану велоактивістами методику облаштування велопарковок занесуть до містобудівних умов щодо проектування і влаштування велосипедних стоянок біля громадських будівель.

Миргород стає найвелосипеднішим містом України (фото) - фото 1

Опитування показало, що зацікавленість миргородців у розбудованій велоінфраструктурі міста становить 85%.

Протягом року тут регулярно проводять велодні, "дні - велосипедом на роботу", велозмагання, спільно з вело-активістами, за підтримки влади і спонсорів.

Нагадаємо, торік депутати Миргородської міської ради одноголосно прийняли рішення про затвердження концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велосипедної інфраструктури в Миргороді на 2015-2020 роки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов