Проблемами переселенців зацікавився головний полісмен Полтавщини

Начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех зустрівся з родинами внутрішньо переміщених осіб та поцікавився правовими проблемами цих родин.

Проблемами переселенців зацікавився головний поліцмен Полтавщини (фото) - фото 1

На зустріч прийшли переважно мами з дітьми. Якщо малеча була безтурботною та веселою, то жінки зі сльозами на очах згадували пережиті жахи війни та сумували за покинутими оселями.

«Ми хочемо засвідчити своє доброзичливе ставлення до вас. Запевняю, що поліція завжди готова надавати допомогу в межах своєї компетенції тому, хто її потребує. Також інформую, що всі структурні підрозділи поліції орієнтовані на надання якісних сервісних послуг населенню щодо охорони правопорядку, протидії злочинності та забезпечення належної публічної безпеки» - сказав Олег Бех.

За даними ГУ НП в області, у разі необхідності поліцейські обіцяють правову і  психологічну підтримку. 

У заході також взяли участь представники громадських організацій, ЗМІ, артисти та актори.

Проблемами переселенців зацікавився головний поліцмен Полтавщини (фото) - фото 2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов