В Держсанепідемслужбі Полтавщини підтвердили факт свинячого грипу в регіоні

Днями в деяких полтавських виданнях з’явилася інформація про те, що в Полтавській області зафіксовані випадки захворювання на свинячий грип.

Зокрема, повідомлялося, що в п’яти осіб в Кременчуці є підозра на захворювання на вірус H1N1. Ми вирішили дізнатися ситуацію в ГУ Держсанепідемслужби у Полтавській області, де нам підтвердили інформацію про виявлення небезпечного вірусу на теренах області.

«З усіх зразків, які ми отримали для аналізу, один аналіз виявився позитивним. У решти діагноз свинячого грипу не підтвердився», - повідомив заступник начальника ГУ Держсанепідемслужби у Полтавській області Кобеляцький Андрій Васильович. Про факти підозри на вірус свинячого грипу в інших районах Полтавської області наразі в Департаменті немає інформації.

Зазначимо, станом на 10 січня медики констатують спалахи захворювання у чотирьох регіонах України: Київській, Одеські, Вінницькі та Донецькій областях. Наразі у Полтавській області статистика втішна – жодного смертельного випадку через грип.

Довідка:Вірус свинячого грипу (ВСГ) — будь-який зі штамів грипу сімейства вірусів, що ендемічним захворюванням у свиней. Назва стала поширеною в ЗМІ після винаходу декількох вірусів «свинячого» грипу, що можуть призвести до захворювання людей. Станом на 2009 рік, відомі такі штами ВСГ: грип і підтипи грипу A відомі, як H1N1, H1N2, H3N1, H3N2, та H2N3. Характеризується катаральним запаленням дихальних шляхів, слабістю та лихоманкою. Реєструється у багатьох країнах світу. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов