По маршруту курсування потягу «Інтерсіті» планують створити зупинку «Аеропорт-Полтава»

На маршруті потягу «Інтерсіті» сполученням Київ-Харків може з’явитись зупинка «Аеропорт-Полтава». Про це повідомили в Полтавській ОДА під час робочої зустрічі представників влади та компанії «Авіаплан».

Залізнична зупинка дозволить полтавському аеропорту отримати більше інвестицій.

«В нас є потяг «Інтерсіті», який проходить в 2-3 км від аеропорту і в планах є організувати залізничну станцію «Аеропорт-Полтава». Фактично цей аеропорт стає не тільки полтавським, але регіональним аеропортом північно-східної України, звідки за невеликий час та невеликі кошти можна дістатися до інших обласних центрів України. За розвитку автомобільних шляхів ми отримали суттєвий потенціал залучення авіакомпаній», - розповів засновник «Авіплану» Євген Трескунов.

Нагадаємо, сьогодні в Полтаві відбулась робоча зустріч представників влади та компанії «Авіаплан» щодо перспектив полтавського аеропорту. Експерти розробили план розвитку до 2020 року, згідно з яким в цьому році аеропорт повинен отримати статус міжнародного.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов