Центральну вулиці в Хоролі знову перейменували на Героїв Небесної сотні

Епопея з перейменуванням центральної вулиці в Хоролі нарешті завершилися. Учора, 14 січня, відбулася позачергова сесія Хорольської міської ради, на якій було прийнято рішення повернути колишній вулиці Леніна назву Героїв Небесної сотні.

Нагадаємо, вулиці Леніна в Хоролі присвоїли нову назву в період буремних подій на Майдані, ще в 2014 році. Проте, новообрані депутати міської ради сьомого скликання на одній з сесій вирішили скасувати це рішення, апелюючи на те, що не були проведені відповідні громадські слухання. Хоча, згідно законодавства вони не є обов’язковими.

Депутати, в свою чергу, виправдалися щодо "антидекомунізації".

Така подія викликала неабиякий резонанс у суспільстві та ЗМІ. Представник Радикальної партії Ляшка навіть подав позов на міську раду Хоролу.

Тому вчорашня позачергова сесія міськради була надто бурхливою. Спершу депутатам міської ради Хорола пропонувалось голосувати за перейменування всіх вулиць назви яких підпадають під перейменування згідно закону про декомунізацію одним пакетом. Проте частина депутатів це заперечили зважаючи на можливе виникнення суперечок, а тому постановили приймати рішення по кожній вулиці окремо.

«Коли дійшла черга ставити на голосування перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної Сотні, депутат Володимир Юрченко вніс дуже дивну пропозицію: розділити вулицю навпіл, і першу частину вулиці назвати Небесної Сотні, а другу, на якій розташовано Хорольський механічний завод - назвати на його честь Механічною», - написав на своїй сторінці в соціальній мережі нардеп Ігор Мосійчук.

Причиною такої пропозиції є те, що підприємство експортує свою продукцію до Росії і назва пов’язана з Майданом негативно вплине на бізнесові стосунки. 

Після тривалих дискусій, було проведено поіменне голосування, в результаті якого більшістю голосів прийняли рішення про повне перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної Сотні. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов