Скандальну керівницю полтавського МСЕК залишили на займаній посаді

Апеляційний суд Полтавської області відхилив апеляцію Прокуратури на рішення Полтавського районного суду, який 21 грудня визнав Тетяну Жабо невинною. Нагадаємо, влітку Жабо перебуваючи на посаді керівника МСЕК, була затримана за отрамання хабаря.

Крім цього, Апеляційний суд постановив залишити Жабо на займаній нею посаді керівника МСЕК, повідомляє ГромасдькеТБ.Полтава.

22 травня закінчився контракт  лікарки з обласною радою. За умовами контракту, Жабо мала право подати документи на його продовження за чотири місяці до строку закінчення дії. Але цим правом вона не скористалася. «Тут ведеться мова про контракт, - сказала пані Тетяна на судовому засіданні. – Але про нього не може й бути мови, бо він незаконно укладений, я не вважала його дійсним». Натомість жінка подала в суд на ОДА, коли вийшов наказ про її звільнення, посилаючись на частину першу ст. 391 КЗпП: «Якщо строк дії контракту закінчився, а трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, то дія договору вважається продовженою на невизначений строк». Як головний доказ того, що вона і надалі виконувала свої трудові обов’язки, лікарка навела своє відрядження у Глобино у кінці травня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов