Влада Кременчука знову не пішла на підвищення проїзду в маршрутках

Сьогодні питання про підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі знов стало у Кременчузі.

Нагадаємо, що з такою ініціативою до міської влади вийшли кременчуцькі перевізники ще два місяці тому, на що отримали чітку відповідь – надати «прозорі» та  обґрунтовані розрахунки по кожному автотранспортному підприємству. Протягом всього вищезазначеного терміну перевізники, ігноруючи вимогу влади, не надавали такі фінансові документи. Минулого тижня перевізники отримали попередження: «Якщо розрахунків не буде, питання щодо зміни тарифів на пасажирські перевезення у режимі маршрутного таксі  міськвиконкомом  взагалі розглядатися не будуть.»

Сьогодні завершився вказаний термін, проте лише 2 підприємства, які здійснюють пасажироперевезення на міських маршрутах, підготували відповідну фінансову звітність. Проте, як зазначили економісти, виконали вони її без урахування методичних вимог. Міська влада, приймаючи будь-які рішення, має оперувати не емоціями та словами, а фактами та  цифрами. Керівники міста продовжують настоювати на тому, що для прийняття рішення щодо підняття вартості проїзду у маршрутних таксі, необхідно мати вагомі докази, а ними можуть бути лише обґрунтовані розрахунки.

Крім того, на нараді навели приклади вартості проїзду у маршрутних таксі в інших містах України. Станом на 01.06.2011 рокутариф на такі перевезення  у м. Полтаві становив 1,75 грн.;  м. Суми –2 грн.;  м. Рівне – 2 грн.; м. Тернопіль – 2 грн.; м. Кіровоград – 2 грн.; м. Луцьк – 2 грн.; м. Миргород – 1,75 грн. Станом на 12.01.2012 року у вищеназваних містах тариф на проїзд у маршрутних таксі залишився незмінним.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов