0532.ua

Полтавські митники відрапортувались за 2011 рік

Полтавська митниця підбила підсумки за результатами своєї роботи минулого року.
План одного з головних напрямків роботи митниці - наповнення Державного бюджету, виконаний на 111%. До державної скарбниці направлено майже 2,3 млрд.грн. Перерахування у порівнянні з минулим роком зросли на 95,6%.

Це досягнуто завдяки збільшенню експортно–імпортних операцій, здійсненню митного оформлення нафтопродуктів, посиленню контролю за митним оформленням вантажів, ефективністю визначення митної вартості та кодування товарів.

З початку через митницю пройшло майже 40 тис. митних декларацій. Вартісні обсяги експортно-імпортних операцій, здійснених підприємцями Полтавщини минулого року склали понад 4 млрд. дол. США, що майже у 2 рази більше, ніж у 2010 році. 

Обсяг як експорту, так і імпорту виріс майже в 2 рази. В поточному році експорт здійснювався до 100 країн світу, а імпорт надійшов з 60 країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Основним експортером минулого року була Росія – 42,2% від загального обсягу експорту. За даними статистики, експортні поставки до Росії зросли в 1,4 рази. Збільшився експорт до Австрії, Білорусі, Сербії, Чехії, Туреччини, Італії, Грузії, Польщі та Азербайджану.
В той час експорт до Казахстану залишився на рівні 2010 року, а до Словаччини і Молдови обсяги поставок зменшились.

В 1,7 рази виріс імпорт з Росії (26,8% від загального обсягу імпорту). Спостерігається збільшення імпорту з Казахстану, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Бельгії, Китаю, Білорусі, Південної Кореї, Польщі та Італії. Зменшилися обсяги поставок з Японії, Нідерландів, Австрії та Великобританії.

В митниці акредитовано понад 3000 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Незмінними лідерами як за кількістю переміщених через митний кордон України вантажів, так і за перерахуванням податків до Держбюджету залишаються підприємства: ПАТ «Укртатнафта», ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ВАТ «Полтавській гірничозбагачувальний комбінат», ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ВАТ «Кременчуцький автоскладальний завод», ВП “Надежда”.
Вартість вилученої контрабанди склала понад 11 млн. грн. Судами вирішено конфіскувати товару на суму майже 841 тис. грн. До органів Державної виконавчої служби передано конфісковане майно на суму 343,4 тис. грн.

З метою підвищення ефективності митного оформлення на базі відділу митного оформлення Полтавської митниці створено митний пост “Лтава”, який обслуговуватиме суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності розташованих у містах Полтаві, Миргороді, Гадячі та 21 районі Полтавської області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать