Полтавська ОДА планує виділити 3,75 млн грн на придбання житла учасникам АТО у 2016 році

В Полтавській області діє програма по забезпеченню житлом учасників антитерористичної операції.

13 січня у облдержадміністрації відбулася нарада щодо формування Обласної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках.

Обговорення даного питання відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла, за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофія Голбана, представників міських рад області, райдержадміністрацій, громадськості та ін.

«Дана Обласна програма має бути як ґрант. Ті міста, райони чи селища, які затвердять Програму на місцях та підготують документи, першими можуть отримають кошти на вирішення проблем. Ми повинні забезпечити житлом не лише родини загиблих, а й учасників АТО», – зазначив Олег Пругло.

Обласна цільова соціально-економічна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2020 роки спрямована на поступове, соціально ефективне та виважене розв’язання проблеми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом надання цільової адресної допомоги на будівництво або ж придбання житла.

«Суть Обласної програми – співфінансування у придбанні житла учасникам АТО. Військові, які вже стоять на черзі, можуть стати учасником цієї Програми та отримати 50-відсоткове співфінансування з обласного та місцевого бюджетів. На рік ми пропонуємо затвердити 3 млн. 750 тис. грн.», – зазначив Тимофій Голбан.

Анатолій Ханко наголосив, що для прозорої реалізації Обласної програми необхідно створити відповідну комісію. Також учасники наради погодилися із пропозицією виділяти кошти не лише на придбання будинку, а й прибудинкової земельної ділянки.

Проект Обласної програми планують затвердити на сесії обласної ради після розгляду пропозицій до неї та обговорення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов