Мамай не захотів говорити про проблеми міста (ВІДЕО)

Міський голова Полтави Олександр Мамай вже традиційно для себе проігнорував питання журналістів, які стосувалися проблем міста.

Під час закриття головної новорічної ялинки міста журналісти «0532» намагалися поспілкуватися з Олександром Мамаєм стосовно проблем міста. Зокрема, коли він планує проводити сесію міськради, чому не відбувається прибирання вулиць від снігу. Але на перше ж питання про сесію Мамай відповів поздоровленням полтавців зі святом та швидко пішов сказавши, що журналіст задає питання «не по темі, бо сьогодні свято».

Нагадаємо, остання сесія міської ради пройшла 25 грудня з великими скандалами. Тоді обурені активісти вибили частину дверей в кабінет Мамая. Сам міський голова пообіцяв провести  сесію, на якій мають обрати секретаря міськради та затвердити бюджет на 2016 рік, 30 грудня. Але 29 грудня повідомив, що сесія переноситься. Тоді депутати 4 фракцій – «Свобода», «Солідарність», «Самопоміч», «Партія простих людей», самостійно провели сесію.

Також через сильні снігопади та відсутність належного прибирання снігу по місту скрізь спостерігаються величезні сніжні кучугури. А через різке потепління деякі вулиці, з них і центральні, опинились затопленими.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов