АМКУ: будівництво геріатричного пансіонату на Полтавщині проходило з порушенням конкурентної боротьби

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Будгазконсалтинг» (Полтава) на 33,983 тис. грн. за порушення конкурентної боротьби при будівництві Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Про це повідомляє Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Неподання інформації ТОВ «Будгазконсалтинг» на вимогу створило перешкоди для проведення дослідження ринку закупівель товарів, робіт, послуг за державні кошти на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при проведенні Управлінням капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації в липні 2015 року процедури відкритих торгів по предмету закупівлі «Реконструкція блоку № 1 Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Коригування» та здійснення розслідування у справі, розпочатої за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Будгазконсалтинг» та приватного підприємства «Український технічний, будівельний та обслуговуючий сервіс» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року завершились капітальні ремонтні роботи в Горбанівському геріатричному пансіонаті.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов