Політтехнологи Матковського працевлаштовуються в Полтавську облраду

Під час мерських перегонів деякі ЗМІ публікували фото з представниками політтехнологів кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського. Як відомо, Олександр Біленький, якого називали головним реалізатором "піраміди" Матковського на місцевих виборах 2015, нещодавно обійняв посаду голови Полтавської обласної ради, повідомляє ГромадськеТБ.Полтава.

596-1

На сьогодні склалася така ситуація, що деякі  з осіб, яких називали політтехнлогами Матковського, отримали керівні посади в Полтавській обласній раді. Крім того, в оточенні Олександра Біленького також з’явилось декілька нових осіб. Про них ми вам і розповімо.

З наших джерел у обласній раді та облдержадміністрації нам стало відомо, що зараз у Олександра Біленького є вісім так званих «радників». Вони радять йому, що і як треба робити та говорити. За це Олександр Біленький отримав призвісько серед своїх колег «хлопчик Сашко».

Хто ці так звані «радники»?

Перша людина у цьому списку – Богдан Василюк. Після обрання Олександра Біленького головою облради, він зайняв посаду заступника начальника управління майном Полтавської обласної ради.

Друга людина – Сергій Філь. Він планує обійняти посаду керіника апарату Полтавської обласної ради. За даними наших джерел, таке розпорядження вже підготовлено та лежить на столі Олександра Біленького, і має бути підписано сьогодні-завтра. Сам же Сергій Філь, як розповідають працівники Полтавської облдержадміністрації, зараз активно ходить кабінетами ОДА та знайомиться із керівниками департаментів та управлінь.

Олександр Модленко наразі не обіймає жодних посад.

Серед нових облич в оточенні Біленького з’явилась така особа як Володимир Іванов. Він відомий тим, що був народним депутатом України V скликання, членом Партії Регіонів, мешканцем м. Луганська.

Прізвища інших чотирьох так званих «радників» поки що залишаються невідомими.

Але є й позитивні зміни у Полтавській обласній раді – планується створити прес-службу. На цю посаду була запрошена Аліна Орищин, яка до цього працювала журналістом на Першому Національному каналі України. Той факт, що у соціальній мережі Facebook вона тривалий час товаришує з Богданом Василюком, Сергієм Фалем та Володимиром Івановим, ми не будемо брати до уваги.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов