На Полтавщині чорнобильці та учасники бойових дій перекрили дорогу через відміну пільг

12 січня в Лубнах представники чорнобильських організацій, ветерани війни в Афганістані та на Сході України перекрили рух транспорту через відміну пільгового проїзду в громадському транспорті.

Зміни, прийняті Верховною радою, торкнулись у першу чергу перевізників. Раніше за пільгових пасажирів кошти відшкодовувались із державного бюджету, а тепер ці виплати лягли на кошторис міських і районних скарбниць. А так як місцеві бюджети приймалися раніше, компенсація за перевезення пільговиків закладена не була. Саме тому з 1 січня майже з усіх пасажирів почали вимагати сплачувати повну вартість квитка, повідомляє «Лтава».

Близько години в Лубнах транспорт доїжджав тільки до центральної зупинки. Далі пасажири йшли пішки. Тож акція вилилась у суцільне невдоволення. Водії повністю вибились зі своїх маршрутів, а люди дарма чекали на зупинках. Допоки до мітингувальників не приїхав міський голова Олександр Грицаєнко.

На рівні району перевізники пообіцяли возити зі знижкою пільговиків до лютого. А щоб тримати питання на контролі, протестуючі пообіцяли й на сесію прийти.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов