В Полтавській міській та райрадах досі не прийняли бюджет на 2016 рік

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та голова облради Олександр Біленький звернулись до депутатів Полтавської міськради та районних рад міста, щодо затвердження бюджетів на 2016 рік.

"Шановні депутати Полтавської міської та районних у місті рад!

Звернутися до вас спонукала ситуація, що склалася у Полтаві стосовно ухвалення місцевих бюджетів на 2016 рік.

На Полтавщині на кінець 2015 року з 500 місцевих бюджетів, які входять до зведеного бюджету України, затверджено 495.

Не затверджено лише бюджети Полтави, Київського, Октябрського, Ленінського районів у місті Полтаві, а також 1 сільський бюджет.

Це є не лише прямим порушенням Бюджетного кодексу України, а й величезною неповагою до територіальної громади, яка довірила вам свою долю.

Сподіваємося, ви розумієте, що від вчасного прийняття бюджету залежить налагодження всього ритму життя міста, функціонування бюджетних установ та організацій, робота шкіл, лікарень, дошкільних закладів, закладів культури та спорту. Також з початку цього року на утримання міського бюджету переведено професійно-технічні  навчальні заклади.

Відсутність вчасного фінансування, затримка заробітної плати потягнуть за собою величезну напругу в суспільстві та  загострення ситуації в місті. Під загрозою - функціонування міських комунальних служб, пільгове перевезення пасажирів.

Сьогодні, в умовах протистояння агресії, що її чинить Росія проти України, ці питання набувають рівня національної безпеки.

На останніх виборах до місцевих рад мешканці міста прагнули обрати депутатів, здатних втілити в життя ідеали Революції Гідності, яка освячена кров’ю Героїв Небесної Сотні та героїв АТО. Тому полтавці із сумом і розчаруванням спостерігають за тими протиріччями та чварами, які розривають депутатський корпус Полтавської міської ради, гальмують роботу районних у місті рад, в першу чергу - прийняття бюджетів.

 Просимо вас  усвідомити, що передвиборчі баталії завершилися, та довести свою спроможність мислити по-державному, колективно та ефективно вирішувати всі питання, від яких залежить життя міста та добробут його жителів.

Також хочемо наголосити, що від вашого професіоналізму, здатності злагоджено працювати та знаходити компромісні рішення залежить не лише розвиток Полтави, а й довіра її мешканців до влади в цілому, їх віра у перспективу розвитку нашої держави".

Нагадаємо, в полтавській міськраді так і не вдалося до нового року провести сесію, на якій було б затверджено місцевий бюджет на 2016 рік.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов