Випробування снігом у Полтаві (ФОТО)

Полтавські комунальники вкотре виявляються не готовими до примх природи. Так, зокрема, сьогоднішній снігопад додав чимало незручностей для містян-водіїв через нечищені дороги, а пішоходам - через заметені тротуари, по яких дуже складно пересуватися.

Цікавим є той факт, що комунальні служби нерівномірно розподіляють свої "сили". Деякі тротуари почищені "до блиску", точніше до тоненького шару льоду, а на деякі не ступала нога комунальників. Власники підприємств теж по різному підійшли до снігопаду, хтось почиств від снігу не лише сходи до магазину чи кафе, а й прилеглу територію, хтось задовольнився лише власною територією, але є й такі, які не забезпечили безпечний шлях для своїх клієнтів.

Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 1 Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 1 Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 1

Приклад такого недбальства ми зафіксували на фото, що розміщені вище.

Також до нас звернулася читачка, яка стала жертвою каналізаційного люку на вулиці Куйбишева. Дівчина отримала травму, наступивши на люк, який не був зафіксований і хитався. А через шар снігу дівчина його просто не помітила.

Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 2 Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 2 Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 2

Випробуванням для полтавців стали і підземні переходи. Так в підземці, яка сполучає зупинку громадського транспорту "Кінотеатр Котляревського" та "Головпоштамп" почистили сходи таким чином, що весь сніг згорнули на пандус. Таким чином, підземний перехід для людей з обмеженими можливостями та матусь з дитячими візочками став "неприступною фортецею". В "Злато місто" ситуація 50 на 50. Деякі виходи почищені ідеально, на деяких, пандуси в кучугурах.

Випробування снігом у Полтаві (ФОТО) (фото) - фото 3

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов