Де полтавці можуть отримати ІD-картки

З 11 січня в Україні розпочалася видача ІD-карток.

Першими та безкоштовно нові паспорти громадянина України у вигляді картки, отримають особи, які досягли 16-річчя, розповідає головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ управління державної міграційної служби Полтавської області Наталія Терещенко, передає «Лтава».

«Для оформлення першого паспорта громадянина України необхідно звернутися за місцем проживання та надати свідоцтво про народження. У місті Полтаві встановлено обладнання для оформлення ІD -карт в Київському районному відділі в м. Полтаві, управління державної міграційної служби Полтавської області за адресою   Маршала Бірзова 36 та в Полтавському районному секторі за адресою вул. Луценка 19а», - говорить Терещенко.

Також в міграційній службі зазначили, що заміна старого паспорта на нове пластикове посвідчення – справа добровільна, а законом України передбачено 5-річний перехідний період.

Отже, громадянам немає сенсу поспішати з отриманням  ІD- картки.  Протягом 2016 року міграційна служба України розраховує видати  понад півмільйона документів нового зразка.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов