Полтавцям нарахували за рік 9,1 млрд грн пенсій

На Полтавщині протягом минулого року пенсіонерам нарахували та виплатили 9,1 мільярдів гривень виплат. Про це, зокрема, повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Володимир Тараторин. Протягом місяця  на виплату пенсій спрямували 790 мільйонів гривень.

Середня пенсія на Полтавщині становить 1 696 грн.

Нагадаємо, напередодні нового року Пенсійний фонд України завчасно розпочав фінансування січневих пенсій. Проте, пенсіонери, які отримують кошти через підприємства поштового зв’язку, отримали пенсії пізніше, ніж ті, що отримують нарахування одразу на банківські картки.

У Пенсійному фонді нагадали, що хто ще не встиг отримати свою січневу пенсію через листонош, може почекати, або самостійно прийти на пошту за пенсію.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня №1081 внесені зміни до бюджету Пенсійного фонду та здійснена дострокова виплата пенсій за січень-2016. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов