Полтавський сайт проповідує сепаратистські настрої

Полтавське інтернет-видання «Полтава сьогодні» підтримує сепаратистів та публікує матеріали з російською пропагандою.

Лише за останні кілька днів інтернет-видання випустило на своїй сторінці щонайменше 4 матеріали з явно сепаратистськими настроями.

В матеріалі за 8 січня «Алея Ангелів у Донецьку» розповідається про відкриття в Донецьку алеї вшанування жертв війни, де вказано, що діти загинули саме від рук українських артилеристів.

Полтавський сайт проповідує сепаратистські настрої (фото) - фото 1

В іншій статті «Не зломлені українці на західній Україні будуть святкувати Різдво Христове» за 6 січня видання говорить про «багатостраждальну українську общину Московського Патріархату», яку гноблять на Західній Україні «українські націоналісти з невизнаного Київського патріархату».

Полтавський сайт проповідує сепаратистські настрої (фото) - фото 2

Цікаво, що на самому сайті відкриті контактні дані та адреса редакції: Вулиця Котляревського, 1/27, Полтава, Полтавська область, Україна. За інформацією, яка вказана на сайті працює 8 чоловік: 5 журналістів та 3 редакторів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов