В Полтаві батьки ненароком зачинили 9-ріного сина в погребі на добу

9-річний Анатолій Малюх провів 3 січня в погребі, де його ненароком зачинили батьки. Визволили хлопця лише 4 січня, коли крик дитини почули сусіди.

За словами 58-річного сусіда, дитина сильно била в двері, але батьки не чули. Сусіду довелося виламувати замок ломом, повідомляє Gazeta.ua.

«Коли Толік вийшов, то ручки були червоні від ударів. І голос сів від холоду. Але усміхався. Одразу побіг у хату й відрізав скибку хліба. Казав, у льоху поїв раз — квашену капусту й кілька груш. Добре, там стояв обігрівач, то грівся від нього», - говорить сусід Анатолій Хрущ.

Самі ж батьки говорять, що зачинила сина випадково, а той одразу голосу не подав про те, що опинився в заточенні.

«Зранку ми з чоловіком пішли в погріб вкутати капусту й поставити обігрівач, щоб не померзли овочі. Син крутився біля нас. Коли виходили, не помітили, що залишився. А він і голосу не подав, — каже мати Світлана. — Потім до нас прийшли гості. Допізна з ними засиділися, багатенько випили. Увечері зморило. Не перевірила, чи дитина в своїй кімнаті».

За словами сусідів сім`я є благополучною. Подружжя торгує одягом на базарі. Анатолій — їхній єдиний син.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов