В 2016 році на Полтавщині збираються покращити транспортну інфраструктуру

5 січня у Києві відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації  Валерія Головка із головою Державного агентства автомобільних доріг України Андрієм Батищевим стосовно подальшого розвитку та збереження транспортної інфраструктури області. Також у нараді взяли участь керівники Департаментів та структурних підрозділів «Укравтодору».

У рамках першого в Україні спільного пілотного проекту між «Укравтодором» та обласною державною адміністрацією обговорено питання співфінансування невідкладних дорожніх робіт, а також відновлення і розвитку найважливіших автомагістралей за напрямками автомобільних доріг М-22 на ділянці Полтава – Кременчук та Р-52 на ділянці Кобеляки – Решетилівка.

Учасники зустрічі розглянули питання реалізації в межах області спільних міжнародних інвестиційних проектів з покращення автодоріг та безпеки руху, які реалізуються із залучення коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку за напрямком автодороги М-03 Київ – Харків.

Результатом обговорення даних питань стало окреслення конкретних першочергових заходів щодо формування транспортної політики та плану робіт на 2016 рік.

Передбачається, що після опрацювання в робочих групах, конкретні пропозиції з розвитку дорожнього господарства області у 2016 році будуть розглянуті в Державному агентстві автомобільних доріг України 20 січня. Роботи ж розпочнуться із настанням сприятливих погодних умов.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов