«Золоті» бензопили, ганок мільйонерів та інші колізії Полтавської культури 2016 року

Нажаль з приходом нової влади структура відмивання бюджетних коштів у нашому регіоні майже не змінилася. Ключові позиції як і раніше займають ті самі особи, які чомусь продовжують працювати на «благо» суспільства.

Прикладів можна навести безліч, проте зосередимо увагу читача хоча б на найменш прибутковій сфері – культурі. Об’єктів в неї не так і багато, як, скажімо, у освіти, проте які вони величезні та «перспективні» навіть важко уявити. Присутніх на недавньому засідання Облради представників «Антикорупційного руху» дещо здивували цифри, старанно виведені Фасієм Геннадієм Івановичем та Вождаєнко Валентиною Володимирівною.

Ми вже не будемо згадувати вічно займистий театр, на ремонт якого вгепано кругленьку суму грошей, проте виявляється необхідно у цьому році відремонтувати ще й господарчій двір аж за 800 тисяч грн. бюджетних коштів. Поряд з ним знаходяться об’єкти значно цікавіші з позицій нераціонального використання наших з вами податків. Так, для Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського на 2016 рік на ремонт ГАНКУ закладено не більш, не менш, а 1,4 млн. грн. Для порівняння книжок вони планують закупити аж на 200 тисяч грн., тобто в сім разів дешевше. Це вкотре підкреслює, що для нашої культури куди важливіше «обличчя», аніж наповнення.

Нарешті, придбання бензопили за 20 тисяч грн. для Національного музею-заповідника Н.В. Гоголя. І це робиться поряд з установкою газового опалювального котла. Не зрозуміло, що вони планують в такому випадку розпилювати? Найближчий газопровід?

Одним словом, питань як завжди більше ніж відповідей і полтавський обласний осередок ГО «Антикорупційний рух» обов’язково візьме під контроль розслідування подібних явищ нераціонального використання бюджетних коштів. З результатами нашої роботи Ви зможете ознайомитись вже у найближчих публікаціях за цією темою.

прес-служба полтавського обласного

осередку ГО «Антикорупційний рух»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов