В період новорічних свят на Полтавщині вандали знищили п'ять ялинок в міському парку (ФОТО)

Після новорічних свят мешканці Лубен помітили, що в кількох парках міста невідомі повирубували ялинки, а в Центральному парку зловмисники спалили ялинку, внаслідок чого постраждали і кущі, які росли поряд.

"Місто втратило п’ять ялинок. Вандали знищили зелені красуні на в’їзді в Лубни зі сторони Києва, у Заводському парку, спалили ялинку у парку Центральному (постраждали й кущі, що ростуть поруч). Не побоялися ні покарання, ні людського осуду, ні гріха й понищили сріблясті ялинки на вулиці Радянській. Ці дерева насаджувалися у 1980 році. Росли красуні 35 років і стали такою собі візитівкою нашого міста. Але це нікого не зупинило. Не хочеться думати, що зробив це той, хто розповідає як любить своє місто. Але й дивно, що коли рубали під корінь сріблясті ялинки поблизу автовокзалу (там добре освітлюється територія), жоден лубенець не зателефонував ні до поліції, ні в міську раду, ні в службу МНС", - гнівну статтю опублікували на міському сайті.

Цікавим є той факт, що така ялинка навряд чи стане новорічною окрасою будинку, адже напередодні їх обробили спеціальною речовиною, яка в теплому середовищі починає неприємно тхнути. Про такі застережні заходи оголошували на місцевому телебаченні і ЗМІ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов