Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: кращий багатосерійний фільм

Наш сайт продовжує підбивати підсумки 2015-го року для полтавців. Вже визначені переможці в чотирьох номінаціях: «кращий фільм», «краща драма», «кращий детектив» та «кращий ремейк». Наступним визначаємо «кращий багатосерійний фільм».

Претендентів було кілька. Й вже згадані у номінації «кращий детектив» Тетяна Жабо та Наталія Стецюк, які близько півроку тримали в інтризі полтавців. Але все ж найбільш інтригуючою та найбільш тривалою є історія харківського міського голови Геннадія Кернеса, якого вже більше 8 місяців судять в Полтаві. І кінця тут ще не видно. Самі ж сценаристи серіалу планують отримати премію за кращий серіал і за підсумками 2016 року. Як говорять самі учасники зйомок, серіал ще триватиме не менше року.

Сюжет серіалу розпочався одразу з інтриги: головного героя не було видно першу серію. А потім пішло все в найкращих традиціях мексиканських серіалів. Глядача одразу приковують до крісла цікавим та динамічним сюжетом. Перші серії проходять з піснями, співами, танцями, бійками.

Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: кращий багатосерійний фільм (фото) - фото 1
Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: кращий багатосерійний фільм (фото) - фото 2

Та ще й акторський склад, окрім головних фігурантів, завжди змінювався. Спершу харківські активісти на чолі з Валентином Бистріченком. Потім нардеп Ігор Мосійчук, який хоча й знімався у серіалі нетривалий час, але запам’ятався й перепалкою з суддею, й з захисниками міського голови Харкова, й з самим Кернесом.

І ось коли глядача вже міцно «підсів» на картину завдяки екшену та динаміці, на перший план вийшов детективний сюжет. Погоні, втечі, бійки – все це присутнє в цій історії.

Удар Кернеса, погоня, та постріли – розповідь потерпілого в суді по справі харківського міського голови 

І головне, що лишається й донині – інтрига, хто ж зостанеться головним злодієм.

Вже полтавці та всі українці побачили 3 повних сезони. Попереду найголовніше. Вихід наступної серії назначений на 18 січня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов