0532.ua

Нормативи на уроках фізкультури буде зменшено

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України розіслало цими днями своїм регіональним управлінням нову навчальну програму з фізкультури, яка почне діяти вже з наступного навчального року.

Згідно з нею, на уроках фізичної культури дітлахів насамперед знайомитимуть із правилами техніки безпеки, навчатимуть надавати першу невідкладну допомогу, проведуть екскурс в історію самого предмета. Це є теоретичним курсом навчання.

Що ж до практичних занять, то кожна школа може обрати їх самостійно. МОН пропонує для цього десять основних напрямів: волейбол, баскетбол, гандбол, гімнастика, настільний теніс, легка атлетика, туризм або футбол. Вибір залежатиме від матеріальної бази і місцевих традицій школи. Згодом міністерство планує розширити цей перелік відповідно до побажань навчальних закладів, пише "Україна молода".

Крім того, школярам зменшать нижній поріг нормативів. Тепер, щоб отримати середній рівень, наприклад, з гімнастики в десятому класі, хлопцю достатньо підтягнутися тричі (раніше обов’язковими були сім разів), а дівчині — 5 разів (висячи лежачи, замість колишніх десяти).

Біг, стрибки, вправи для формування постави, профілактика плоскостопості залишаються в переліку загальних навантажень. Вони — однакові для всіх шкіл. Але нормативів за ними школярі не складатимуть.

Нормативи відтепер не будуть основним критерієм оцінки з фізкультури. Школяру важливо проявляти активність на уроці, володіти технікою виконання вправ, добре засвоїти теоретичні знання.

Нагадаємо, що нову програму з фізкультури почали впроваджувати після цілої низки смертей учнів на уроках фізкультури.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать