Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: найкращий фільм

2015 рік вже позаду, тому варто підбивати своєрідні підсумки пережитого для полтавців. «Життя – театр, і всі в ньому актори» - ця цитата належить великому Уільяму Шекспіру. Ми вирішили дещо її змінити: «Життя – кіно, і всі в ньому актори». Тому й підсумки підбивати будемо у типовому для кінофільмів манері – врученням «Оскарів».

Правда, ми дещо відійшли від традиційних премій «Оскару», тому в нас вийшли свої 8 номінацій:

1) Фільм року;

2) Драма року;

3) Екшн року;

4) Детектив року;

5) Кращий багатосерійний фільм;

6) Кращий ремейк;

7) Кращий актор;

8) Прорив року.

Фільм року

З місцевими виборами переможець премії «Фільм року» стає більш ніж очевидним. У місцевих виборах в Полтаві було все – й підкуп, й бійки, й «чорнуха» одного кандидата на іншого. Й акторський склад підібрався по справжньому зірковий – екс-мер Матковський, чинна «зірка» Мамай. Та й другопланові актори також досить потужного рівня – «заслужений актор» Удовіченко, «народний улюбленець» Бублик, «фаворит простих людей» Шамота та «зухвалий новачок» Жиденко.

Але звісно головну «скрипку» цього фільму відігравав Олександр Мамай. Він не тільки по-акторському переграв свого найбільшого конкурента Андрія Матковського та обрався на другий термін, так ще й став «Самим красівим», й «Самим цукровим» полтавцем. А відомий полтавський правозахисник та один з кандидатів на посаду міського голови Василь Ковальчук навіть охрестив Мамая «Цукровою голівкою».

Сюжет

Напередодні початку виборчого процесу Мамай та Матковський розпочали масово вручати «подарунки» виборцям пенсійного та перед пенсійного віку. Перший роздавав цукор, другий – аптечки. Міліція в цьому порушень не вбачала, а журналісти та активісти все тужились піймати хоча б когось на «гачок». Але ні відеодокази,ні спільний рейд з правоохоронцями, ні навіть заяви в міліцію про підкуп виборців свого результату не дав. Полтавська міліція тільки руками розводила – підкупу немає та як він відбувається не видно.

Кінцівка, звісно, дещо розчарувала, але варто признати, що інтрига трималася майже до самого кінця. Мало хто на початку фільму міг повірити, що «останніми героями» лишаться колишні «зірки». Але у фінальній битві зійшлися два наймаститіших – один був на піку слави з 2006 по 2010, другий зайняв його місце на Олімпі. Колишній так і не зміг перемогти, а всі лаври на себе прийняв діючий й нездоланий козак Мамай.

Тепер і весь народ в цукрі покупатися може. Хоча ні, говорять, що «цукрова хатинка» закрилася до наступних, більш підходящих часів. А будуть вони чи через рік, чи трохи пізніше, дізнаємось незабаром. В усякому разі автори фільму пообіцяли нову частину шедевру «Місцеві вибори» вже за 2 роки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов