У Кременчуці забули, що таке маршрутне таксі

Кременчуцька міська влада вирішила боротися з висадкою пасажирів з маршрутних таксі. Борючись за пасажирів, перевізники часто призводять їх посадку поза зупинками громадського транспорту, тим самим створюючи пробки на дорогах.

Щоб врегулювати рух автотранспорту на цих ділянках дороги, міська влада вирішила встановити на них спеціальні турнікети, котрі вказуватимуть на межі зупинок. На сьогодні такі «огорожі» вже існують навпроти магазину «АТБ» на вул. Пролетарській, магазину «Сударь» на вулиці Першотравневій та на зупинці «Залізничний вокзал». Незабаром ще одна має з’явитися на зупинці «Водоканал».

На виконання доручення заступника міського голови Володимира Тараторіна фахівці відділу транспорту та енергетики виконкому Кременчуцької міської разом із представниками автотранспортних підприємств наразі чергують на зупинках громадського транспорту, щоб навчити водіїв-порушників зупинятися у спеціально визначених для цього місцях.

Проте режим маршрутного таксі передбачає і дозволяє зупинку для посадки і висадки пасажирів у зручних для них місцях, а не тільки на "офіційних" зупинках. Інакше це будуть не маршрутні таксі (які відрізняються від звичайних служб таксі тільки рухом по встановлених маршрутах), а звичайні пасажирські автобуси. Плата за проїзд в таких автобусах, як відомо, повинна не перевищувати розмір плати у комунальному електротранспорті. Про це чомусь забувають чиновники, у яких є більш важливі справи, ніж бігати за маршрутними таксі в центрі міста.

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует