Кременчуцький міськвиконком не підвищив вартість проїзду у маршрутках

На початку нового року кременчуцькі перевізники вирішили поздоровити жителів міста збільшенням вартості проїзду у маршрутних таксі. Про це повідомила прес-служба Кременчуцької міськради.

Саме це питання вчора обговорювалось на нараді з керівниками автотранспортних підприємств у виконкомі Кременчуцької міської ради. Головуючий на засіданні заступник міського голови Володимир Тараторін зазначив, що з боку перевізників пропозиція щодо збільшення вартості проїзду у маршрутних таксі надійшла ще два місяці тому. Щоб прийняти виважене та обґрунтоване рішення, керівникам автотранспортних підприємств було запропоновано надати у виконком міської ради розрахунки по кожному окремо взятому маршруту. Проте фінансові документи у виконком міської ради так і не надійшли.

Володимир Тараторін попередив перевізників: якщо наступного тижня відповідні розрахунки не будуть ними підготовлені, то питання щодо зміни тарифів на пасажирські перевезення у режимі маршрутного таксі міськвиконкомом розглядатися не будуть. Він також нагадав автотранспортникам про те, що розрахунки слід зробити з урахуванням усіх методичних вимог, відкрити реальну картину доходів і видатків своїх підприємств. 


13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов