Кременчук «обскакав» багато обласних міст, в тому числі і Полтаву.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» склало рейтинг 43 великих міст України за привабливістю ведення бізнесу. До рейтингу потрапили міста з населенням понад 100 тисяч осіб.

Близько 70% в оцінці міст займали групи факторів «індикативні показники доходів населення» та «фактори ділової активності», тому перше місце у рейтингу з великим відривом від конкурентів посів Київ.

До першої п’ятірки увійшли також Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк та Харків.

Міста Полтавщини увійшли до першої двадцятки рейтингу, причому Кременчук посів 13 місце по Україні, випередивши десяток обласних центрів, у тому числі і Полтаву. Випередили Кременчук лише два необласних міста – Маріуполь та Кривий Ріг, які є центрами металургійної промисловості України. Не секрет, що експорт в Україні близько 75% складає метал, що дало їм змогу випередити багато обласних міст.

Рейтингова таблиця показує, що у Кременчуці одна з найвищих середньомісячних номінальних заробітних плат найманих працівників у І півріччі 2011 року, випередили його лише Київ, Донецьк, Кривий Ріг та Маріуполь. Хоча крменчужанам від того навряд чи краще. Бо середня номінальна заробітна плата - це як середня температура хворих у лікарні.

21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов