На Полтавщині будуть закриватися школи

Народні депутати не підтримали проект постанови, внесений депутатом від НУНС Андрієм Парубієм про введення мораторію на закриття шкіл з українською мовою навчання.

За проект постанови проголосували тільки 66 народних депутатів з необхідних 226.

За даними автора постанови Андрія Парубія, у Донецькій області всього 13% шкіл з українською мовою навчання, в Луганській 22%, у Криму — 1,3%, у Севастополі — 0,3%.

Відома своєю боротьбою з українським буржуазним націоналізмом секретар Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Катерина Самойлик (КПУ) заявила, що постанова суперечить Конституції, створюючи дискримінацію за мовним принципом.

Проектом постанови пропонувалося ввести мораторій на закриття українських шкіл терміном на п'ять років.

Враховуючи те, що в Полтавській області більшість шкіл українські, то тепер треба очікувати закриття сільських шкіл, як "безперспективних". Відомо, що з програмою закриття шкіл виступив позаминулого року міністр науки, освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник, обізвавши цей крок "реформою шкільної освіти".

Це Конституції, мабуть, не суперечить.

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов