Полтавська влада визначає подальшу долю тимчасових ларьків та кіосків

Орієнтовно через півроку Полтавський міськвиконком затвердить положення про тимчасові споруди

Питання малих архітектурних форм у Полтаві є одним із «гарячих» для управління з питань архітектури та містобудування Полтавського міськвиконкому. Про це «Полтавщині» розповів заступник начальника згаданого управління, новий головний художник міста Віктор Лущай:

— Є відповідне Положення Мінрегіонбуду про тимчасові споруди. Тепер ми в короткий проміжок часу повинні на базі цього документа внести свої доповнення та орієнтовно через півроку затвердити вже міське положення. Воно буде враховувати три зони, на які розбита Полтава. Наприклад, в першій, історико-культурній зоні, забороняється розташовувати тимчасові споруди за винятком тих, де реалізують туристичну продукції, сувеніри та квіти. У другій зоні дозволять розташовувати споруди, що спеціалізуються на ремонті годинників, одягу, взуття, дрібної побутової техніки та виготовленні ключів. Звичайно, всі нюанси будуть враховані під час засідань різних профільних комісій, це колективна праця.

Після прийняття Положення міська інспекція з благоустрою контролюватиме його виконання.

Нагадаємо, що начальник управління з питань містобудування та архітектури і головний архітектор Полтави Вадім Вадімов вважає зовнішній вигляд Полтави пристойним.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов