У Полтаві навпроти будинку УМВС — неофіційний пішохідний перехід

«Натоптану» тропу до міліції області облаштували неофіційним переходом

Сьогодні міліція області прокоментувала фото читача «Полтавщини», на якому два міліцейських автомобіля припаркувалися на «зебрі» навпроти будинку УМВС.

Як повідомив нам голова прес-служби міліцейського обласного главку Юрій Сулаєв, цей пішохідний перехід неофіційний.

— Він там з’явився за ініціативи самої міліції, конкретно тоді ще начальник обласної міліції Михайло Цимбалюк розпорядився, щоб ДАІ звернулася до дорожньої організації, аби та нанесла розмітку, — розповів керівник прес-служби. — Зроблено це для того, щоб акцентувати увагу водіїв, щоб вони трохи б пригальмовували перед пішоходами, які саме тут переходять дорогу. Хоча кілька метрів убік, на перехресті, є офіційний пішохідний перехід, влаштований за державними нормами. Однак там рідко хто переходить дорогу. Знаєте, якщо вже люди натоптали десь тропу, то це надовго. Тому до цього там часто виникали різні аварійні ситуації, чути було різке гальмування.

Стосовно припаркованих на цій неофіційній «зебрі» службових автомобілів, то Юрій Сулаєв повідомив, що це офіційна службова автостоянка УМВС України в Полтавській області, про що свідчить відповідні дорожні знаки та розмітка.

71 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов