0532.ua

Тепер закордонні паспорти можна робити з 16 років

Новий закон значно спростить процес виїзду за кордон неповнолітніх, тепер паспорти для виїзду за кордон можна робити з 16 років.

Згідно з новим законом, вік, з якого дозволяється отримати закордонний паспорт громадянам, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, зменшується з 18 до 16 років.

Також було спрощено оформлення закордонного паспорта українцям, які не досягли 16 років. Для цього достатньо нотаріально завіреного клопотання батьків або законних представників про наявність потреби в самостійному виїзді за кордон.

Раніше отримання закордонного паспорта до 18 років було можливе тільки при наявності вимог про необхідність наявності закордонного паспорта в зарубіжній країні, наприклад, якщо родина переїжджала або дитину всиновлювали іноземці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать