0532.ua

Вінницький шашкіст «взяв» Полтаву

У Полтаві наприкінці року відбувся чемпіонат України з російських (64-клітинкових) шашок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання зібрали 26 учасників з більшості регіонів України. Вони були проведені за швейцарською системою з сучасним жеребкуванням дебютів (це допомагає зменшити кількість нічиїх). Вінничанин Дмитро Мариненко виграв усі 7 партій і набрав 14 очок з 14 можливих.  Переграв він і кількох своїх колег-майстрів спорту.

- У серпні 2012 року має пройти перший чемпіонат Європи з 64-клітинкових шашок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, – розповідає Дмитро Мариненко.  – Як, як чемпіон України, отримав право взяти у ньому участь. Раніше аналогічні змагання відбувались лише серед сліпих та глухих, а про опорників забували.

Довідка УНІАН.  Дмитро Мариненко – майстер спорту України, заслужений тренер України з шашок. Працює у Вінницькій ДЮСШ № 6 Вінницького міського спорткомітету. Його вихованці були чемпіонами світу та Європи серед юнаків.
Неодноразово грав у фіналах чемпіонату країни, входив до десятки кращих шашкістів України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать