У Полтаві з’явився «СРСР-івський» Дід Мороз

53-річний полтавець перевдягається Дідом Морозом та вітає мешканців міста зі святом не гірше, ніж робив це на своїй роботі ще за часів СРСР

Сьогодні на Театральній площі з Новим роком полтавців вітав Дід Мороз. «Ну і що? — запитає хтось з читачів. Я таких кожного дня по 100 разів бачу». Та незвичним є те, що лапландський дідусь був один: без звичних нам Снігуроньки, Дракончика, мера Полтави Олександра Мамая та відеокамер.

Як виявилося, 53-річний полтавець не є ані актором Полтавського обласного музично-драматичного театру Гоголя, ані найманим працівником приватної фірми. А вітає зі святами малечу просто так, від душі.

За словами Юрія Сидоренка (саме так звуть нашого особистого полтавського Діда Мороза), вже третій день він одягає бороду та червоний костюм і ходить містом, вітаючи мешканців з наступаючими новорічними святами. Говорить, що зараз — це просто щире бажання і десь трохи — професійна звичка. Адже колись він заходив на новорічні ранки зі словами: «Через поле й ліс ми йшли, вогник ваш тепер знайшли...»

Стаж роботи Дідом Морозом у Юрія Сидоренка 41 рік. За його словами, він почав надягати червоний кожушок ще у 12 років. Сьогодні Діда Мороза та Снігуроньку супроводжують Губка Боб, Білка, Супермен, Капітошка тощо (при цьому, яким чином вони усі пов’язані — невідомо). З Юрієм Олексійовичем тоді, крім онуки, ходив ще баяніст. Останніх пов’язала музика та хороше почуття гумору.

— Тоді, ще коли існував Радянський Союз, я працював у парку «Перемога». Починали ми виступати десь 27 грудня і закінчували — 10 січня. У новорічну ніч нас запрошували рідко. А ось у будні проводили 4 концерти на день — то біля ялинок, то десь у школах. Організатори, замовники, платили за кожен по 60 рублів, але не акторам, а адміністрації парку. Останній же нам давав — по 5 рублів 60 копійок за виступ.

На даний момент чоловік жалкує за старими часами. Говорить, колись з братами тихенько, аби не чула мати, з’їдали цукерки, які прикрашали ялинку, — фантик чіпляли назад. За словами Юрія Олексійовича, у цьому була своя принадність. Та найбільше сумує чоловік за друзями: шестеро «радянських» Дідів Морозів, яких він знав і з якими працював у роки СРСР, вже померли. Він — живий. І, як зазначив, хоче встигнути подарувати посмішки ще не одному полтавчику.

У неноворічний сезон Юрій Олексійович працював художником. Окинувши мистецьким оком Театральну площу, вже має пропозицію:

— Добре було б тут замість штучної справжню ялинку споглядати. Кожен рік конструюють подобу зеленої красуні. Може б, справжню посадити?

Нагадаємо, що сьогодні виклик Діда Мороза і Снігуроньки коштує від 100 до 600 гривень. За ці гроші казкові герої розважатимуть від 45 хвилин до години. Юрій Олексійович вітає безкоштовно. На даний момент Дід Мороз-художник продовжує вітати полтавців зі святом. Щоправда, говорить, декому це не подобається: його проганяють ті, кому він «не платить гроші за місце». Але полтавці від появи Діда Мороза у захваті. Багато хто підходить з ним сфотографуватися, малеча ж — продзвеніти бубонцями, що висять на його посоху. Та, як помітила «Полтавщина», бажаючих побрататися з місцевим полтавським Дідом Морозом і посмикати його за бороду немало і серед дорослих.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать