Полтавська влада на Новий рік зробила полтавцям неприємний подарунок

Полтавці в середньому платитимуть за житло в 2 рази більше

Вчора на засіданні Полтавського міськвиконкому одноголосно затвердили нові тарифи на утримання будинків та прилеглої території.

Доповідачем перед міським головою Полтави Олександром Мамаєм та начальниками профільних управлінь був Сергій Сінельник — керманич міського УЖКГ. В результаті недовгого обговорення присутні одностайно підтримали нові тарифи. Відтепер полтавці сплачуватимуть за «комуналку» від 1,5 до 4,0 грн. за кв. м. Про це нам повідомив голова громадської ради Полтави Станіслав Сердечний.

— Дивно, але ніхто з присутніх навіть не подивився на цей абсурдний документ, — говорить Сердечний. — Наприклад, ніхто не звернув увагу на те, що в проекті рішення розцінки розписані на кожний ЖЕД окремо, хоча п’ять із них фактично мають одну адміністрацію. Я поставив запитання про нормативно-юридичне обґрунтування тарифів та про те, що документ не обговорювала громадськість. На це пан Сінельник відповів, що громадські слухання проводилися. Але це була вузька нарада в складі тих же начальників ЖЕД. Тому це змова та корупція.

Нічого не знає про нові затверджені тарифи і голова обласного теруправління АМКУ Володимир Оніщенко:

— Ні, нічого ми не отримували. Я попереджав губернатора, щоб ці тарифи у Полтаві не з’явилися, бо є сумніви щодо їх економічного обґрунтування. Тому я дам вказівку, щоб це рішення міськвиконкому було у нас. Це питання у нас на контролі і ми будемо його досліджувати.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов